• Ostatnie wolne miejsca! :)

Drodzy Rodzice!
    Mamy ostatnie wolne miejsca w Przedszkolu Norlandia Strąkowa na Bemowie w Warszawie!
    Zapraszamy do grupy 2,5/3-latków oraz do grupy 5-latków! Szczegółowe informacje w Placówce:) lub pod numerem telefonu: 573 975 200 :)

• Zielone światła dla ekologii!

W poniedziałek 28 stycznia 2019 r.
    Wszystkie Przedszkola Norlandia w pięciu krajach,
    Rozpoczną tydzień Norlandia Quest 2019,
    którego tematem w tym roku jest „Go Green”.

• Edukacja Fińska w Polsce!

Szkoła Językowa Moomin Language School, we współpracy z Przedszkolami Norlandia, firmą Lenovo oraz Playvation rozpoczynają rok z nowymi innowacyjnymi rozwiązaniami dla Dzieci i Rodziców.

• Informacja dla Rodziców Norlandia Sulechów

W piątek 11.01.2019 o godz.16.00 w Przedszkolu Słoneczko w Sulechowie odbyło się spotkanie Zarządu Norlandia Polska z Rodzicami.

• Rekrutacja do placówek!

Rozpoczynamy kolejną rekrutację do naszych przedszkoli. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronach indywidualnych naszych placówek.

• Norlandia rusza z ekologicznym programem dla przedszkolaków

Norlandia, norweska sieć niepublicznych przedszkoli, wraz z nowym rokiem szkolnym wprowadza do swoich polskich przedszkoli inicjatywę NORLANDIA QUEST.