• Warszawskie przedszkole językowe dołączyło do Grupy Norlandia

Grupa Norlandia rozwija swoją działalność na rynku polskim. Jesienią edukację przedszkolną w placówkach pod szyldem Norlandia w Polsce będzie mogło rozpocząć ponad 700 dzieci. Obecnie w kraju działa już 7 przedszkoli Norlandia, do których dołączyło kolejne przedszkole zlokalizowane na warszawskim Benowie. Wraz z początkiem nadchodzącego roku szkolnego zostanie uruchomionych kolejne 6 placówek w Polsce.

• Oferta promocyjna dotycząca nowych placówek.

W okresie pierwszych 6 miejscy rodzice otrzymują rabat w postaci różnicy kwoty pomiędzy pakietem A i B, po tym okresie powinna być podjęta decyzja o wyborze pakietu i wysokości opłat.

• Rozpoczynamy rekrutację

Od 1 marca 2018 rozpoczynamy rekrutację do naszych przedszkoli. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronach indywidualnych naszych placówek.