• Sieć Norlandia prowadzi nabór do żłobków

Grupa promująca skandynawski model edukacji rozszerza swoją ofertę na terenie Polski. Obecnie pod szyldem Norlandia działają 2 niepubliczne żłobki: w Olsztynie i w Sulechowie. Kolejnych 5 zostanie otwartych jesienią br.: w Olsztynie przy ul. Sielskiej i ul. Borowej oraz w Starachowicach, Lesznie i na warszawskim Ursynowie. Żłobki oferują zróżnicowany program zajęć oraz długie godziny otwarcia.

• Norlandia rusza z ekologicznym programem dla przedszkolaków

Norlandia, norweska sieć niepublicznych przedszkoli, wraz z nowym rokiem szkolnym wprowadza do swoich polskich przedszkoli inicjatywę NORLANDIA QUEST. To akcja organizowana rokrocznie dla Podopiecznych wszystkich przedszkoli Norlandia we wszystkich krajach, która ma na celu wymianę doświadczeń i przekazanie dzieciom różnorodnej wiedzy wraz z jej praktycznym wykorzystaniem. W tym roku tematem przewodnim Wyzwania Norlandii będzie ekologia.

• Norlandia buduje w Polsce sieć przedszkoli niepublicznych

Norlandia, norweska sieć niepublicznych przedszkoli, rozwija swoją działalność na rynku polskim. Obecnie w ramach Grupy Norlandia działa już 7 placówek, a kolejnych 6 wystartuje jesienią br. Aktualnie wszystkie przedszkola w sieci prowadzą otwartą rekrutację podopiecznych oraz pracowników. Sieć w ramach programu edukacyjnego aktywnie korzysta z wartości nauczania i podejścia skandynawskiej pedagogiki.

• Warszawskie przedszkole językowe dołączyło do Grupy Norlandia

Grupa Norlandia rozwija swoją działalność na rynku polskim. Jesienią edukację przedszkolną w placówkach pod szyldem Norlandia w Polsce będzie mogło rozpocząć ponad 700 dzieci. Obecnie w kraju działa już 7 przedszkoli Norlandia, do których dołączyło kolejne przedszkole zlokalizowane na warszawskim Benowie. Wraz z początkiem nadchodzącego roku szkolnego zostanie uruchomionych kolejne 6 placówek w Polsce.

• Oferta promocyjna dotycząca nowych placówek.

W okresie pierwszych 6 miejscy rodzice otrzymują rabat w postaci różnicy kwoty pomiędzy pakietem A i B, po tym okresie powinna być podjęta decyzja o wyborze pakietu i wysokości opłat.

• Rozpoczynamy rekrutację

Od 1 marca 2018 rozpoczynamy rekrutację do naszych przedszkoli. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronach indywidualnych naszych placówek.