Edukacja Fińska w Polsce!

Szkoła Językowa Moomin Language School, we współpracy z Przedszkolami Norlandia, firmą Lenovo oraz Playvation rozpoczynają rok z nowymi innowacyjnymi rozwiązaniami dla Dzieci i Rodziców.

 

Jedna z największych prywatnych sieci przedszkoli w Finlandii - Norlandia Przedszkola, prowadzi placówki w krajach skandynawskich, a także w Holandii i Niemczech. W Polsce swoją działalność rozpoczęła w 2017 roku i obecnie posiada 12 przedszkoli w całym kraju.  Dyrektor Norlandia Polska, Gilbert Heith, był podekscytowany rozpoczęciem współpracy z Playvation, firmą rozpowszechniającą program Moomin Language School,  ponieważ Przedszkola Norlandia chcą być w czołówce firm, które rozwijają w Polsce innowacyjne rozwiązania i technologie we wczesnej edukacji przedszkolnej. 

 

Pozytywne doświadczenia sieci Przedszkoli Norlandia w Finlandii, przyczyniły się do połączenia wieloletnich doświadczeń i metodyki nauczania języków obcych z najnowszą technologią informatyczną firmy Lenovo. Wszystko to, aby dostarczyć Dzieciom i Rodzicom pełne i unikatowe pakiety do nauki języków. 

 

W Polsce Program Moomin Language School został wprowadzony w przedszkolach latem ubiegłego roku, po czym liczba dzieci korzystających z tej usługi bardzo wzrosła. "Informacja zwrotna od rodziców była naprawdę pozytywna !" - mówi Róża Szyperek, dyrektor jednego z przedszkoli korzystających z usługi.

 

 

Więcej informacji:

 

Szkoła językowa Moomin: www.moominls.com/

Norlandia Finlandia: http://norlandiapaivakodit.fi/

Norlandia Polska: http://norlandiaprzedszkola.pl/

Lenovo: https://www.lenovo.com/fi/fi/